Затурцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
ім. В. К. Липинського
Вівторок, 12.12.2017, 04:15

Вітаю Вас Гість | RSS


 2016 рік - Рік англійської мови в Україні 
Відео про школу
Головна | Олімпіади, конкурси | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 57

Міні-чат
200

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Вітаємо призерів та учасників обласних олімпіад у 2016-2017 н.р. та їх наставників

Англійська мова

Лопухович Олег (9 кл.) - ІІІ місце (вчитель Васюта К.О.)

Трудове навчання

Ханзерук Дмитро (8 кл., за 9 кл.) - ІІІ місце (вчитель Ковальчук О.В.)

Обслуговуюча праця

Приступа Анна (9кл.) - 18 місце ( 12 - призових) (вчитель Ляшук Н.В.)

Інформатика

Мальчевський Максим (11 кл.) - ІІІ місце (вчитель Глова А.М.)

Лопухович Олег (9 кл.) - ІІІ місце (вчитель Глова А.М.)

Вавринюк Катерина (10 кл.) - 17 місце (10 - призових) (вчитель Глова А.М.)

Інформаційно-комунікаційні технології

Вавринюк Катерина (10 кл.) - III місце (вчитель Глова А.М)

Вітаємо призерів обласного конкурсу-захисту робіт МАН у 2016-2017 н.р. та їх наставників

Гаврильчак Ірину (10 кл.) - за зайняте ІІІ місце на обласному конкурсі-захисті робіт МАН (секція правознавство) (керівник - Радчук Л.О.)

Романюк Анастасію (10 кл.) - за зайняте ІІІ місце на обласному конкурсі-захисті робіт МАН (секція біологія) (керівник - Марченко Є. П.)

 

Вітаємо переможців (призерів) районних олімпіад у 2016-2017 н.р. та їх наставників

Інформаційно-комунікаційні  технології

Мальчевський Максим (11 кл.) - І місце (вчитель Глова А.М.)

Вавринюк Катерина (10 кл.)- І місце (вчитель Глова А.М.)

Інформатика

Мальчевський Максим (11 кл.)- І місце (вч. Глова А.М.)

Вавринюк Катерина  (10 кл.) - І місце (вч. Глова А.М.)

Лопухович Олег (9 кл.) - І місце (Глова А.М.)

Екологія

Ханзерук Тетяна (11 кл.) - ІІ місце (вчитель Марченко Є.П.)

Українська мова та література

Кравець Ірина (8 кл.) - ІІ місце (вчитель Марчук Г.І.)

Гаврильчак Ірина (10 кл.) - ІІІ місце (вчитель Гаврилюк Н.С.)

Російська мова

Романюк Анастасія (10 кл.) - ІІ місце (вчитель Бойко І.Б.)

Хімія

Шмідт Юлія (11 кл.) - ІІ місце (вчитель Корнелюк І.М.)

Вавринюк Катерина (10 кл.) - ІІІ місце (вчитель Корнелюк І.М.)

Історія України

Вавринюк Катерина (10 кл.) - ІІІ місце (вчитель Радчук Л.О.)

Англійська мова

Лопухович Олег (9кл.) - І місце (вчитель Васюта К. О.)

Кравець Ірина (8 кл.) - ІІ місце (вчитель Васюта К.О.)

Вавринюк Катерина (10 кл.) - ІІІ місце (вчитель Хитра І.С.)

Правознавство

Гаврильчак Ірина (10 кл.) - ІІІ місце (вчитель Радчук Л.О.)

Математика

Чечелюк Дмитро (9 кл.) - ІІ місце (вчитель Яблончук Л.Р.)

Трудове навчання

Ханзерук Дмитро (8 кл.) - І місце (вчитель Ковальчук В.О.)

Обслуговуюча праця

Приступа Анна (9 кл.) - І місце (вчитель Ляшук Н.В.)

Шанта Ерна (10 кл.) - ІІІ місце (вчитель Ляшук Н.В.)

Вітаємо переможців (призерів) районних конкурсів у 2016-2017 н.р. та їх наставників

Команду «Паросток» - за зайняте І місце у конкурсі колективів екологічної просвіти (агітбригад) (керівник Гаган Н.М.)

Дорощук Анастасію (5 кл.) - за зайняте І місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т.Шевченка (вчитель Марчук Г.І.)

Рубик Катерину (9 кл.) - за зайняте ІІІ місце на конкурсі сучасної української пісні "Дитинства струни веселкові" (керівник Куліш О.П.)

Іванчук Іванну (4-Б кл.) - за зайняте ІІІ місце на конкурсі сучасної української пісні "Дитинства струни веселкові" (керівник Куліш О.П.)

                                          

                               Вітаємо переможців (призерів, учасників) обласних конкурсів у 2016-2017 н.р. та їх наставників

Команду "Паросток" - за зайняте II місце у конкурсі колективів екологічної просвіти (агітбригад) (керівник Гаган Н.М)

Ханзерук Тетяну (11 кл.) - за зайняте ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді "Дотик природи" (секція "Біологія рослин") (вчитель Марченко Є.П.)

Команду учнівської виробничої бригади  "Юність" - за зайняте ІІ місце в обласному етапі Х Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад та  трудових аграрних об'єднань школярів "Турбота юних тобі, Україно!" (керівник команди - Коляда Л.О.)

Вавринюк Катерину - за зайняте І місце  у конкурсі -захисті науково-дослідницьких робіт (секція "Овочівництво") обласного етапу Х Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад та  трудових аграрних об'єднань школярів "Турбота юних тобі, Україно!" (керівник - Марченко Є.П.)

Вавринюк Катерину - за зайняте І місце  у конкурсі -захисті науково-дослідницьких робіт (секція "Овочівництво")  Х Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад та  трудових аграрних об'єднань школярів "Турбота юних тобі, Україно!" (керівник - Марченко Є.П.) (м. Вінниця)

Команду гуртка "Юні екологи" - за зайняте І місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу молодіжних проектів і енергоефективності "Енергія і середовище"

Лазарук Олександру (6 кл.) - за зайняте ІІІ місце у дитячому конкурсі творчих робіт від ПАТ "Волиньгаз" (малюнок)

Вавринюк Катерину (10 кл.) – за зайняте  І місце у конкурсі на кращий слайд-фільм «В об’єктиві натураліста» (керівник Мочеброда  О.Є.)

Команду Локачинського району за зайняте I місце в 2-етапній естафеті у середній групі серед хлопців на 45-му відкритому Чемпіонаті області зі спортивного орієнтування серед юнаків.

Ляшука Романа - за зайняте I місце в 2-етапній естафеті у середній групі серед хлопців на 45-му відкритому Чемпіонаті області зі спортивного орієнтування серед юнаків.

Ханзерука Дмитра - за зайняте I місце в 2-етапній естафеті у середній групі серед хлопців на 45-му відкритому Чемпіонаті області зі спортивного орієнтування серед юнаків.

Ханзерука Дмитра - за зайняте III місце в особисто-командних змаганнях в заданому напрямку (спринт) у середній групі серед хлопців на 45-му відкритому Чемпіонаті області зі спортивного орієнтування серед юнаків

Максімова Олега (11 кл.) - за виконання нормативу ІІ розряду зі спортивного орієнтування на 45-му відкритому Чемпіонаті області зі спортивного орієнтування серед юнаків (тренер Ковальчук О.В.).

Огородніка Ігоря (11 кл.) -  за виконання нормативу ІІ розряду зі спортивного орієнтування на 45-му відкритому Чемпіонаті області зі спортивного орієнтування серед юнаків (тренер Ковальчук О.В.).

Команду школи – рій  «Тури» - за активну участь у XІІ обласному фестивалі фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді,   обласному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура») (керівник  Ковальчук О.В.).

 

Вітаємо переможців (призерів) районних олімпіад у 2015-2016 н.р. та їх наставників

Інформаційні технології

Поліщук Василь (11 кл.) - І місце (вчитель Глова А.М.)

Мальчевський Максим (10 кл.) - ІІ місце (вчитель Глова А.М.)

Вавринюк Катерина (9 кл.) - ІІІ місце (вчитель Глова А.М.)

Російська мова

Марчук Катерина (9 кл.) - ІІ місце (вчитель Бойко І.Б.)

Історія України

Криса Костянтин (11 кл.) - ІІІ місце (вчитель Радчук Л.О.)

Екологія

Ляшук Марина (11 кл.) - І місце (вчитель Коляда Л.О.)

Українська мова та література

Марчук Катерина (9 кл.) - ІІ місце (вчитель Гаврилюк Н.С.)

Астрономія

Дубчук Дарина (11 кл.) - ІІ місце (вчитель Прокопович Н.Б.)

Біологія

Дем'яновський Богдан (11кл.) - ІІІ місце (вчитель Коляда Л.О.)

Фізика

Кравець Ірина (7 кл.) - ІІІ місце (вчитель Прокопович Н.Б.)

Англійська мова

Лопухович Олег (8 кл.) - І місце (вчитель Жомер І.Ю.)

Поліщук Василь (11 кл.) - ІІІ місце (вчитель Хитра І.С.)

Трудове навчання

Адамчук Андрій (11 кл.) - І місце (вчитель Ковальчук О.В.)

Королюк Антон (9 кл.) - ІІ місце (вчитель Ковальчук О.В.)

Обслуговуюча праця

Прокопчук Світлана (11 кл.) - ІІ міcце (вчитель Ляшук Н.В.)

Шанта Ерна (9 кл.) - ІІІ міcце (вчитель Ляшук Н.В.)Д

Правознавство

Гаврильчак Ірина (9кл.) - І місце (вчитель Радчук Л.О.)

Ханзерук Тетяна (10кл.) - ІІІ місце (вчитель Радчук Л.О.)

Інформатика

Вавринюк Катерина (9кл.) - І місце (вчитель Глова А.М.)

Мальчевський Максим (10кл.) - І місце (вчитель Глова А.М.)

Лопухович Олег (8 кл.) - ІІ місце (вчитель Глова А.М.)

Географія

Дем'яновський Богдан (11 кл.) - ІІІ місце (вчитель Мочеброда О.Є.)

Математика

Чечелюк Дмитро (8 кл.) - ІІІ місце (вчитель Яблончук Л.Р.)

Поліщук Василь (11 кл.) - ІІІ місце (вчитель Яблончук Л.Р.)

Вітаємо переможців (призерів) районних конкурсів у 2015-2016 н.р. та їх наставників

Команду "Першої допомоги" - за зайняте І місце в районному етапі Чемпіонату з надання першої допомоги Товариства Червоного Хреста України (керівник команди - Кардаш Р.І.).

Марчук Катерину (9 кл.) - за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т.Шевченка (вчитель Гаврилюк Н.С.).

Марчук Катерину (9 кл.) - за зайняте ІІ місце на Міжнародному конкурсі з української моаи імені Петра Яцика (вчитель Гаврилюк Н.С.).

Марчук Катерину (9 кл.) - за зайняте ІІ місце на конкурсі сучасної української пісні "Дитинства струни веселкові" (керівник Смітюх В.Я.).

Іванчук Іванну (3-Б кл.) - за зайняте ІІІ місце на конкурсі сучасної української пісні "Дитинства струни веселкові" (керівник Смітюх В.Я.).

Вітаємо призерів та учасників обласних олімпіад у 2015-2016 н.р. та їх наставників

Екологія

Ляшук Марина (11 кл.) - ІІІ місце (вчитель Коляда Л.О.)

Інформатика

Лопухович Олег (8 кл.) – ІІІ місце (вчитель Глова А.М.)

 

Мальчевський Максим (10 кл.) – ІІІ місце (вчитель Глова А.М.)

 

Вавринюк Катерина (9 кл.) – 11 місце (9 – призових) (вчитель – Глова А.М.)

ІКТ

Поліщук Василь (11кл.) - ІІІ місце (вчитель Глова А.М.)

Правознавство

Гаврильчак Ірина (9 кл.) – 17 місце (14 – призових) (вчитель – Радчук Л.О.)

Трудове навчання

Адамчук Андрій (11 кл.) – 14 місце (10 – призових) (вчитель – Ковальчук О.В.)

Вітаємо призерів (учасників) обласного конкурсу-захисту робіт МАН та їх наставників

Дубчук Дарнину (11 кл.) - за зайняте ІІ місце на обласному конкурсі-захисті робіт МАН (історичне правознавство (керівник - Радчук Л.О.))

Ханзерук Тетяну (10кл.) - за активну участь у конкурсі-захисті робіт МАН (ботаніка (керівник - Марченко Є.П.))

Вавринюк Катерину (9 кл.) - за активну участь у конкурсі-захисті робіт МАН (агрономія (керівник - Марченко Є.П.))

Вітаємо переможців (призерів, учасників) обласних конкурсів у 2015-2016 н.р. та їх наставників

Трудове аграрне об'єднання "Юність" - за зайняте ІІІ місце в обласному зльоті трудових аграрних об'єднань школярів "Турбота юних тобі, Україно!" (керівник команди - Коляда Л.О.).

Ляшук Марину (11 кл.) - за зайняте ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді "Дотик природи" (Секція "Екологія та проблеми довкілля") (вчитель Коляда Л.О.).

Команду "Першої допомоги" - за активну участь в І обласних змаганнях "Першої допомоги" Товариства Червоного Хреста України серед учнів районних і міських ЗОШ Волинської області (керівник команди - Кардаш Р.І.).

Команда "Першої допомоги"

Вавринюк Катерину (9 кл.) - переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (категорія "Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво")

Вітаємо переможців (призерів, учасників) Всеукраїнських конкурсів у 2015-2016 н.р. та їх наставників

Вавринюк Катерину (9 кл.) - за зайняте ІІІ місце в категорії "Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво" конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму 2016 року (проект "Особливості вирощування броколі в агрокліматичних умовах Локачинського району")

Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пошук

Архів записів

Друзі сайту
Сайт учителя Самборук З.В.


Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz