Затурцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
ім. В. К. Липинського
П`ятниця, 10.07.2020, 04:04

Вітаю Вас Гість | RSS


 2019-20 навчальний рік 
Головна | 2019-20 н.р | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 74

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Вітаємо переможців (призерів) районних олімпіад у 2019-2020 н. р. та їх наставників

Інформаційні технології

Ляшук Роман (11 кл.) - І місце (вчитель Глова А.М)

Мачеброда Денис (10 кл.) - І місце (вчитель Глова А.М.)

Андрієвська Софія ( 9 кл.) – І місце (вчитель Глова А.М.)

Українська мова і література

Кравець Ірина (11 кл.) - ІІ місце (вчитель Новосад Т.В.)

Олекса Анна (10 кл.) – ІІ місце (вчитель Юрчук М.В.)

Екологія

Косінська Ольга (11 кл.) - І місце (вчитель Коляда Л.О.))

Хом’як Тетяна (10 кл.) - ІІ місце (вчитель Коляда Л.О.)

Історія України

Вознюк Юлія (8 кл.) - І місце (вчитель Радчук Л.О.)

Шикула Максим (11 кл.) – І місце (вчитель Радчук Л.О.)

Олекса Анна (10 кл.) – ІІ місце (вчитель Радчук Л.О.)

Інформатика

Королюк Андрій (11 кл.) - І місце (вчитель Глова А.М.)

Колядюк Олександр (10 кл.) - І місце (вчитель Глова А.М.)

Бощук Андрій (9 клас) – І місце (вчитель Глова А.М.)

Шикула Максим  (11 кл.) - ІІ місце (вчитель Глова А.М.)

Хімія

Олекса Анна (9 кл.) - І місце (вчитель Корнелюк І.М.)

Англійська мова

Кравець Ірина (11 кл.) – І місце (вчитель Васюта К.О.)

Бощук Андрій (9 кл.) – І місце (вчитель Хитра І.С.)

Нікітенко Дар’я (8 кл.) – ІІІ місце (вчитель Васюта К.О.)

Географія

Ковальчук Артем (8 кл.) – І місце (вчитель Мочеброда О.Є.)

Математика

Субот Анна  (11 кл.) – ІІ місце (вчитель Каврус Л.М.)

Біологія

Олекса Анна  (11 кл.) – ІІ місце (вчитель Коляда Л.О.)

Правознавство

Ганжала Ольга (9 кл.) – І місце (вчитель Радчук Л.О.)

Мачеброда Денис (10 кл.) – ІІІ місце (вчитель Радчук Л.О.)

 

Трудове навчання і обслуговуюча праця

Ханзерук Дмитро (11 кл.) - І місце (вчитель Ковальчук О.В.)

Хом’як Тетяна (10 кл.) - І місце (вчитель Ляшук Н.В.)

Брунець Валентина (9 кл.0 – ІІІ місце (вчитель  Ляшук Н.В.)

Астрономія

Колядюк Олександр (10 кл.) - ІІ місце (вчитель Прокопович Н.Б.)

 

Вітаємо переможців (призерів, учасників) обласних олімпіад у 2019-2020 н. р. та їх наставників

Трудове навчання

Ханзерук Дмитро (11 кл.) - ІІІ місце (вчитель Ковальчук О.В.)

Хом’як Тетяна (10 кл.) -  Х місце (вчитель Ляшук Н.В.)

Астрономія

Колядюк Олександр (10 кл.) - VI місце (вчитель Прокопович Н.Б.)

Хімія

Олекса Анна (9 кл.) - IV місце (вчитель Корнелюк І.М.)

Англійська мова

Кравець Ірина (11 кл.) – VI  місце (вчитель Васюта К.О.)

Бощук Андрій (9 кл.) – Х  місце (вчитель Хитра І.С.)

Географія

Ковальчук Артем (8 кл.) –  V місце (вчитель Мочеброда О.Є.)

Правознавство

Ганжала Ольга (9 кл.) – ІІІ місце (вчитель Радчук Л.О.)

Історія

Вознюк Юлія (8кл.) - ІІ місце (вчитель Радчук Л.О.)

Шикула Максим (11 кл.) - ІХ місце (вчитель Радчук Л.О.)

 

 

Вітаємо переможців (призерів) районних конкурсів, змагань у 2019-2020 н.р. та їх наставників

Кравець Ірина (11 кл.) - ІІ місце у ІІ етапі XX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка (вчитель Новосад Т.В.)

Кушнір Христина (5 кл.) - ІІІ місце у ІІ етапі XX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка (вчитель Новосад Т.В.)

Шмідт Ангеліна (3-Б кл.) - ІІ місце у ІІ етапі XX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (вчитель Мачеброда В.В.)

Іванчук Іванна (7-Б кл.) - ІІ місце у ІІ етапі XX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (вчитель Юрчук М.В.)

Кравець Ірина (11 кл.) - ІІ місце у ІІ етапі XX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (вчитель Новосад Т.В.)

 

Вітаємо переможців (призерів, учасників) обласних конкурсів, змагань у 2019-2020 н.р. та їх наставників

Олекса Анна (10 кл.) – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (номінація «Сільськогосподарське дослідництво») (вчитель – Корнелюк І.М))

Команда юних краєзнавців (6 клас) – переможець обласного етапу Всеукраїнської акції «Біощит» (вчитель – Мочеброда О.Є.)

Нікітенко Дар’я (8 кл.) – учасник обласної науково-практичної учнівської конференції «Волинь і волиняни в історії та культурі України» (вчитель Радчук Л.О.)

Челій Дарина, Колядюк Олександр (10 кл.) – І місце у конкурсі креативних ідей для школярів Волинської області «Зробимо Волинь кращою» (вчитель – Мочеброда О.Є.)

 

 

 

 

 

 

Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пошук

Архів записів

Друзі сайту
Сайт учителя Самборук З.В.


Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz