Затурцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
ім. В. К. Липинського
Вівторок, 22.10.2019, 05:37

Вітаю Вас Гість | RSS


 2019-20 навчальний рік 
Головна | 2018-2019 н.р | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 67

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Вітаємо переможців (призерів) районних олімпіад у 2018-2019 н. р. та їх наставників

Інформаційні технології

Шахраюк Антон (11 кл.) - І місце (вчитель Глова А.М.)

Ляшук Роман (10 кл.) - ІІІ місце (вчитель Глова А.М)

Інформатика

Лопухович Олег (11 кл.) - І місце (вчитель Глова А.М.)

Королюк Андрій (10 кл.) - І місце (вчитель Глова А.М.)

Колядюк Олександр (9 клас) – І місце (вчитель Глова А.М.)

Шикула Максим (10 кл.) - ІІ місце (вчитель Глова А.М.)

Англійська мова

Бощук Юлія (11 кл.) – І місце (вчитель Васюта К.О.)

Бощук Андрій (8 кл.) – І місце (вчитель Хитра І.С.)

Кравець Ірина (10 кл.) – ІІ місце (вчитель Васюта К.О.)

Історія України

Абдуллаєв Рустам (9 кл.) - ІІІ місце (вчитель Радчук Л.О.)

Кравець Ірина (10 кл.) – ІІІ місце (вчитель Радчук Л.О.)

Трудове навчання і обслуговуюча праця

Ханзерук Дмитро (10 кл.) - І місце (вчитель Ковальчук О.В.)

Бощук Андрій (8 кл.) – ІІ місце (вчитель Ковальчук О.В.)

Хом’як Тетяна (9 кл.) - І місце (вчитель Ляшук Н.В.)

Хімія

Олекса Анна (9 кл.) - І місце (вчитель Корнелюк І.М.)

Войтюк Юлія (10 кл.) - ІІІ місце (вчитель Корнелюк І. М.)

Екологія

Бучман Остап (10 кл.) - І місце (керівник Марченко Є.П.)

Войтюк Юлія (10 кл.) - ІІ місце (вчитель Коляда Л.О.)

Біологія

Войтюк Юлія (10 кл.) - ІІ місце (вчитель Коляда Л.О.)

Фізика

Ковальчук Артем (7 кл.) - ІІІ місце (вчитель Прокопович Н.Б.)

Правознавство

Кравець Ірина (10 кл.) - ІІ місце (вчитель Радчук Л.О.)

Українська мова і література

Кравець Ірина (10 кл.) - ІІ місце (вчитель Галайда І.М.)

Дорощук Анастасія (7кл.) – ІІІ місце (вчитель Галайда І.М.)


Вітаємо переможців (призерів) обласних олімпіад у 2018-2019 н. р. та їх наставників

Англійська мова

Бощук Юлія (11 кл.) - ІІІ місце (вчитель Васюта К.О.)

Інформатика

Лопухович Олег (11 кл.) - ІІІ місце (вчитель Глова А.М.)

Королюк Андрій (10 кл.) - VI місце (вчитель Глова А.М.)

                                                                                                 Трудове навчання

Ханзерук Дмитро (10 кл., за 11 кл.) - IV місце (вчитель Ковальчук О.В.)

Інформаційні технології

Шахраюк Антон (10 кл.) - VIII місце (вчитель Глова А.М.)

Хімія

Олекса Анна (9 кл.) - XI місце (вчитель Корнелюк І.М.)

Вітаємо призерів  конкурсу-захисту робіт МАН у 2018 -2019 н.р. та їх наставників

Кравець Ірина (10 кл.) -  ІІІ місце на обласному конкурсі-захисті робіт МАН (секція правознавство) (керівник - Радчук Л.О.)

Скібінська Анастасія (9 кл.) - ІІІ місце на обласному конкурсі-захисті робіт МАН (секція біологія) (керівник - Марченко Є. П.)

Вітаємо переможців (призерів) районних конкурсів, змагань у 2018-2019 н.р. та їх наставників

Будь Дарина (4-А кл.) - ІІ місце на конкурсі сучасної української пісні «Дитинства струни веселкові» (керівник - Лоборчук В.М.)

Іванчук Іванна (6-Б кл.) - ІІ місце на конкурсі сучасної української пісні «Дитинства струни веселкові» (БШ, керівник – Гринюк І.О.)

Іванчук Іванна (6-Б кл.) - ІІІ місце у ІІ етапі XІX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (вчитель Галайда І.М.)

Косінська Ольга (10 кл.) –  ІІІ місце у конкурсі юних читців, присвяченому до дня народження Лесі Українки (керівник – Галайда І.М.)

Команду школи у складі Касянчука Іллі, Любчука Богдана, Ляшука Романа, Ханзерука Дмитра – за зайняте І загальнокомандне місце на районному зльоті допризовної молоді (вчитель ЗВ - Ковальчук О.В.)

Ляшука Романа – за зайняте І місце в особистому заліку на районному зльоті допризовної молоді (вчитель ЗВ - Ковальчук О.В.)

Вітаємо переможців (призерів, учасників) обласних конкурсів, змагань

у 2018-2019 н.р. та їх наставників

 

Аграрне трудове об’єднання школи «Юність» (команда у складі: Бощук Юлія, Шахраюк Антон, Скібінська Анастасія) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнського зльоту трудових аграрних об’єднань (керівник –Ляшук Н.В.)

 

Скібінська Анастасія (9 кл.) – І місце за науково-дослідницьку роботу у ІІ етапі Всеукраїнського зльоту трудових аграрних об’єднань (секція овочівників) (керівник - Марченко Є. П.)

 

Бощук Юлія (11 кл.) – грамота за актуальність дослідницької роботи в обласному етапі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2018» (категорія «Ботаніка») (керівник – Марченко Є.П.))

 

Бучман Остап (10 кл.) – грамота за актуальність дослідницької роботи в обласному етапі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2018» (категорія «Екологія») (керівник – Марченко Є.П.))

Бучман Остап (10 кл.) – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників в рамках Тижня науково-освітніх проектів «Україна – Європа – Світ» (секція «Загальна біологія») (керівник - Марченко Є. П.)

Команду Локачинського району – за зайняте Х загальнокомандне місце на 47-ому відкритому Чемпіонаті Волинської області зі спортивного орієнтування серед юнаків (тренер Ковальчук О.В.)

Команду Локачинського району у складі Ляшука Романа, Ханзерука Дмитра – за зайняте ІІ місце в естафеті у старшій групі серед хлопців на 47-ому відкритому Чемпіонаті Волинської області зі спортивного орієнтування серед юнаків (тренер Ковальчук О.В.).

Команду Локачинського району у складі Ціхоцького Назара та Касянчука Тараса – за зайняте І місце в естафеті у молодшій групі серед хлопців на 47-ому відкритому Чемпіонаті Волинської області зі спортивного орієнтування серед юнаків (тренер Ковальчук О.В.).

 

Вітаємо переможців (призерів, учасників) Всеукраїнських конкурсів у 2018-2019 н.р. та їх наставників

 

Аграрне трудове об’єднання школи «Юність» (команда у складі: Бощук Юлія, Шахраюк Антон, Скібінська Анастасія) - ІІ місце на Всеукраїнському зльоті трудових аграрних об’єднань (м. Тернопіль) (керівник - Ляшук Н.В.)

 

Скібінська Анастасія (9 кл.) – ІІІ місце  за науково-дослідницьку роботу у Всеукраїнському зльоті трудових аграрних об’єднань (секція овочівників) (м. Тернопіль) (керівник - Марченко Є. П.)

Бучман Остап (10 кл.) – грамота за участь у фіналі XV Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників -2019 (керівник - Марченко Є. П.)

Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Пошук

Архів записів

Друзі сайту
Сайт учителя Самборук З.В.


Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz