Затурцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
ім. В. К. Липинського
Вівторок, 23.10.2018, 00:51

Вітаю Вас Гість | RSS


 2018-19 навчальний рік 
Головна | 2017-2018 навч.рік | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 63

Міні-чат
200

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Вітаємо призерів та учасників обласних олімпіад у 2017-2018 н.р. та їх наставників

Трудове навчання і обслуговуюча праця

 Ханзерук Дмитро (9 кл.) - ІІ місце (вчитель Ковальчук О.В)

Інформаційно-комунікативні технології

Вавренюк Катерина (11 кл.) - ІІІ місце (вчитель Глова А.М)

 

Вітаємо переможців (призерів) районних олімпіад у 2017-2018 н. р. та їх наставників

 

Інформаційні технології

Вавринюк Катерина (11 кл.)- І місце (вчитель Глова А.М.)

Шахраюк Антон (10 кл.) - І місце (вчитель Глова А.М)

Інформатика

Вавринюк Катерина (11 кл.) - І місце (вчитель Глова А.М.)

Лопухович Олег (10 кл.) - І місце (вчитель Глова А.М.)

Шикула Максим (9кл.) - ІІ місце (вчитель Глова А.М.)

Історія України

Абдуллаєв Рустам (8 кл.) - ІІ місце (вчитель Радчук Л.О.)

Шикула Максим (9 кл.) – ІІІ місце (вчитель Радчук Л.О.)

Математика

Вавринюк Катерина (11 кл.) - ІІ місце (вчитель Яблончук Л.Р.)

Основи правознавства

Гаврильчак Ірина (11 кл.) - ІІ місце (вчитель Радчук Л.О)

Приступа Анна (10 кл.) - ІІІ місце (вчитель Радчук Л.О)

Трудове навчання і обслуговуюча праця

Ханзерук Дмитро (9 кл.) - І місце (вчитель Ковальчук О.В)

Шанта Ерна (11 кл.) - І місце (вчитель Ляшук Н.В)

 

Вітаємо переможців (призерів) районних конкурсів у 2017-2018 н.р. та їх наставників

    Лопуховича Олега  (10 кл.) – за зайняте  І місце у конкурсі юних інформатиків  (номінація «Програмування») (керівник Глова А.М.)

    Вавринюк Катерину (11 кл.) – за зайняте  ІІ місце у конкурсі юних інформатиків  (номінація «Web-дизайн») (керівник Глова А.М.)

    Іванчук Іванну (5 кл.) - за зайняте  І місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т.Шевченка (вчитель  Гаврилюк Н.С.)

   Самборука Павла (5 кл.) – за зайняте  ІІІ місце у конкурсі юних гумористів «Посміхнімось щиро Вишні» (керівник Гаврилюк Н.С.)

    Будь Дарину (3-А кл.) - за зайняте ІІ місце на конкурсі сучасної української пісні "Дитинства струни веселкові" (керівник Куліш О.П.)

    Іванчук Іванну (5-Б кл.) - за зайняте ІІІ місце на конкурсі сучасної української пісні "Дитинства струни веселкові" (керівник Куліш О.П.)

   Чечелюк Вікторію (7 кл.)  - за зайняте І місце на конкурсі малюнків на військово-патріотичну тематику «Я вірю в Україну і в свій народ!» (номінація «Живопис») (вчитель Гаган Н.М.)

    Андрієвську Софію, Маленчук Анну, Брунець Валентину  (7 кл.)  - за зайняте ІІІ місце на конкурсі малюнків на військово-патріотичну тематику «Я вірю в Україну і в свій народ» (номінація «Живопис») (вчитель Гаган Н.М.)

 

Вітаємо переможців (призерів, учасників) обласних конкурсів у 2017-2018 н.р. та їх наставників

   Вавринюк Катерину (11 кл.) - за зайняте  І місце в обласному етапі  Всеукраїнського  біологічного форуму  учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2017»  (категорія «Хімія і біохімія») (керівник – Корнелюк І.М.)

    Ціхоцького Назара  (6 кл.) – за зайняте І місце у конкурсі «Бібліотека моєї мрії» (керівник Ціхоцька О.С.)

    Команду Локачинського району – за зайняте II місце у групі Ч-16 в XVII обласних особисто-командних змаганнях зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Волинська осінь»  (тренер Ковальчук О.В.).

    Ханзерука Дмитра – за зайняте III місце у групі Ч-16 в XVII обласних особисто-командних змаганнях зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Волинська осінь»  (тренер Ковальчук О.В.).

    Чечелюка Дмитра - за зайняте III місце у групі Ч-16 в XVII обласних особисто-командних змаганнях зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Волинська осінь»  (тренер Ковальчук О.В.).

Команду Локачинського району –  за зайняте VI загальнокомандне місце на 46-ому відкритому Чемпіонаті Волинської області зі спортивного орієнтування серед юнаків (тренер Ковальчук О.В.).

Команду Локачинського району у складі Ляшука Романа, Ханзерука Дмитра –  за зайняте ІІІ місце в естафеті у старшій групі серед хлопців на 46-ому відкритому Чемпіонаті Волинської області зі спортивного орієнтування серед юнаків (тренер Ковальчук О.В.).

    Ханзерука Дмитра –  за зайняте I місце в змаганнях у заданому напрямку (спринт), на 46-ому відкритому Чемпіонаті Волинської області зі спортивного орієнтування серед юнаків (тренер Ковальчук О.В.).

     Ханзерука Дмитра (9 кл.) -  за виконання нормативу ІІ розряду для дорослих  зі спортивного орієнтування на 46-му відкритому Чемпіонаті Волинської області зі спортивного орієнтування серед юнаків (тренер Ковальчук О.В.).

     Чечелюка Дмитра (10 кл.) - за виконання нормативу ІІІ розряду для дорослих зі спортивного орієнтування на 46-му відкритому Чемпіонаті області зі спортивного орієнтування серед юнаків (тренер Ковальчук О.В.).

 

Вітаємо переможців (призерів, учасників)  Всеукраїнських конкурсів у 2017-2018 н.р. та їх наставників

    Вавринюк Катерину (11 кл.) - за зайняте  ІІІ місце у Всеукраїнському  біологічному  форумі  учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2017» (м. Київ)  (категорія «Хімія і біохімія») (керівник – Корнелюк І.М.)

Бажаємо Вам бути успішними завжди і у всьому!

Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Пошук

Архів записів

Друзі сайту
Сайт учителя Самборук З.В.


Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz