Вишиванка – це національна гордість українців. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я, краси і щасливої долі. Вона передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
20 травня,в День вишиванки, по особливому святково було й у нашій школі,адже кожен одягнув квітчасту сорочку. Спочатку учні активізувались у виготовлення фотозони «Вишивана Україна»,де мали нагоду на карті створити для кожної області свій зразок вишивального орнаменту. Далі всі долучились до ходи у вишиванках. Шестикласники створили лепб
... Читати далі »
Учень 9 класу, Ціхоцький Назар, взяв участь у обласному конкурсі творчих учнівських робіт, присвячений 90-ій річниці пам’яті В’ячеслава Казимировича Липинського на базі історичного факультету.
Ціхоцький Назар виступив із науковою роботою «Проблеми розбудови української держави та нації у творчості В.К. Липинського». Наукова робота була оцінена дипломом ІІ ступеня.
Одне з найсвітліших і найрадісніших весняних свят – це День матері. Воно присвячене найріднішій і найближчій людині, котра дала життя своїй дитині.
Вважається, що на офіційному рівні День матері почали святкувати понад 100 років тому. Відбулося це у США завдяки жительці Філадельфії Анні Джервіс. Ця жінка запропонувала раз на рік вшановувати матерів.
День матері є чи не найвідомішим серед усіх сімейних свят. Воно запроваджене на честь усіх матерів: як тих, хто народив дітей, так і тих, хто лише збирається стати мамою.
26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу.
Цей день поділив життя багатьох людей на “до” та “після”, залишивши по собі глибокий відбиток у пам'яті.
Водночас Чорнобильська катастрофа також показала, наскільки великою може бути людська самопожертва.