Затурцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
ім. В. К. Липинського
Четвер, 14.11.2019, 06:55

Вітаю Вас Гість | RSS


 2019-20 навчальний рік 
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 67

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2015 » Лютий » 26 » Учнівське наукове товариство «Еврика» вітає переможців та призерів районних предметних олімпіад
01:00
Учнівське наукове товариство «Еврика» вітає переможців та призерів районних предметних олімпіад

Якщо ти хороший учень і став  переможцем шкільної предметної олімпіади, тобі дається прекрасна можливість перевірити свої знання, вміння, творчі нахили на районній  олімпіаді  з предмету, який ти обрав. Учнівське наукове товариство «Еврика» вітає переможців та призерів районних предметних олімпіад:                 

                                  Українська мова і література

                                       Хитра Світлана – 11 кл. – І місце

                                                  Англійська мова

                                       Марчук Катерина – 8 кл. – ІІІ місце

                                                        Екологія

                                       Ляшук Марина – 10 кл. – І місце

                                       Романюк Катерина – 11 кл. – ІІІ місце

                                                            Хімія

                                      Лазарук Юрій – 11 кл. – ІІІ місце

                                                           Біологія

                                       Дем‘яновський Богдан – 10 кл. – І місце

                                        Лазарук Юрій – 11 кл. – ІІ місце

                                                        Астрономія

                                       Адамчук Андрій – 10 кл. – ІІІ місце

                                                          Інформатика

                                        Вавринюк Катерина – 8 кл. – І місце

                                        Мальчевський Максим – 9 кл. – І місце

                                        Лазарук Юрій – 11 кл. – І місце

                                                          ІКТ

                                        Полыщук Василь – 10 кл. – І місце

                                       Лазарук Юрій – 11 кл. – ІІІ місце

                                                          Російська мова

                                       Дубчук Дарина  - 10 кл. – ІІ місце

Переглядів: 177 | Додав: zatur | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728

Пошук

Архів записів

Друзі сайту
Сайт учителя Самборук З.В.


Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz