Затурцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
ім. В. К. Липинського
Понеділок, 22.04.2019, 14:07

Вітаю Вас Гість | RSS


 2018-19 навчальний рік 
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 65

Міні-чат
200

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » Архів матеріалів

      Продзвеніла веселкова карусель теплого літа і 1 вересня знову зібрало школярів. Особливим і, безперечно, визначальним у житті цей першовересень  стане для першокласників, перед якими простелиться незвіданий шлях пізнання нового та невідомого.

      Затурцівська ЗОШ І-ІІІ ст.  ім. В. К. Липинського  радо  приймає  славне поповнення у велику і дружну родину – сьогодні 31 маленький школярик вперше переступає поріг нашої  школи. Настав час здобувати нові знання, осягати складні науки, вчитися переборювати труднощі, знаходити справжніх друзів. Перший дзвінок для першокласників 2015 року подали  учень 11 класу Адамчук Андрій  та учениця 1 класу Морозовська Вікторія.

      Дорогі школярі! Нехай цьогорічний першовересень буде світлим і сонячним, несе добрий нас ... Читати далі »

Переглядів: 270 | Додав: yurnov22 | Дата: 09.10.2015 | Коментарі (0)

     29 травня 2015 року останній дзвінок пролунав для 22 юнаків та дівчат, випускників 65 випуску Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.К. Липинського. У ньому поєдналися біль розлуки і світлі надії, сум розставання з однокласниками і радість зустрічі  майбутнім. Школа прощається зі своїми дорослими дітьми, випускники ­­­­­- зі св­­­­оїми учителями, шкільною домівкою, залишаючи тихий берег дитинства.

      І ось надходить особлива хвилина. Останній дзвінок випускникам 2015 року подають учень 11 класу Німець Василь та учениця 1 класу Осипчук Анастасія.

     Більше 20 тисяч дзвінків пролунало за роки навчання у школі. Та сьогоднішня мелодія дзвінка особлива. Нехай ця ніжна і трепетна мелодія стане для наших випускників малиновим дивом, яке залишиться в пам’яті назавжди.

... Читати далі »
Переглядів: 168 | Додав: yurnov22 | Дата: 08.10.2015 | Коментарі (0)

Погожого недільного дня 22 лютого Затурцівський Будинок культури був переповнений: сільська громада зійшлась на благодійний концерт «Україно, ти моя молитва», зініційований громадським самоврядуванням. У єдиному пориві учасники дійства присягались у любові рідній Вітчизні, дякували воїнам-захисникам та волонтеру В.В. Лісецькому, плакали пісенними та поетичними рядками, схиляючись перед світлою пам'яттю героїв Небесної Сотні та загиблих у неоголошеній війні. Мультимедійні відеофільми доречно доповнювали слова, покладені на музику. Учасникам концерту були хорові та вокальні колективи середньої  і спеціальної шкіл, храму святої Параскеви Сербської, зведений хор села Затурці, талановиті виконавці.

Сільський голова В.А. Патійчук сердечно подякував сільчанам, які в ході благодійної акції пожертвували 8 574 грн. і запевнив, що вони буд ... Читати далі »

Переглядів: 148 | Додав: zatur | Дата: 26.02.2015 | Коментарі (0)

20 лютого 2015 року – день пам’яті  Героїв Небесної Сотні. Є події, які розділяють наше життя на «до» і «після», які змінюють його, стають відліком нового часу. Таким рубежем у нашому житті, у житті країни стали трагічні події, про які ми сьогодні згадуємо. Ця сотня по праву назвалась Небесною, адже немає нічого жертовнішого, ніж життя віддати за «други своя». І вони не злякалися, не оглядалися, а поклали своє життя на цей жертовник –   за свої сім’ї, родини, за нас із вами, за світле майбутнє України, не знаючи, скільки попереду їй ще належить пройти випробувань і страждань. Їх кров’ю очищається нація, очищаємось ми із вами, змінюється світ. І сьогодні ми  повинні бути гідні цієї пам’яті, цієї любові до України, цієї слави. Лінійку пам’яті «Мамо, я не вернусь»  організували учні 9 класу  (класний керівник І ... Читати далі »

Переглядів: 174 | Додав: zatur | Дата: 26.02.2015 | Коментарі (0)

       Стати переможцем чи призером ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – особлива радість!

      Обласна олімпіада – це третя сходинка визнання  обдарувань учня – його знань, предметної компетентності, навичок самостійної творчої діяльності. Учнівське наукове товариство «Еврика» щиро вітає призерів обласних олімпіад 2015 року:

ученицю 11 класу Хитру Світлану – за зайняте ІІІ місце на обласній олімпіаді з української мови,

ученицю 10 класу Ляшук Марину – за зайняте ІІІ місце на обласній олімпіаді з екології,

учня 7 класу Лопуховича Олега – за зайняте ІІІ місце на обласній олімпіаді з інформатики (виступав за 8 клас),

учня 9 ... Читати далі »

Переглядів: 163 | Додав: zatur | Дата: 26.02.2015 | Коментарі (0)

Як стати хорошим учителем? Ідеальний вчитель – який він? Як знайти шлях до серця дитини? Як уникнути депресії?  Ці та інші питання обговорили педагоги школи  на методичній нараді «Сотвори в собі вчителя», якою 9 лютого 2015 року у школі розпочався місячник педагогічної майстерності. Серед мотивів, які спонукають до самоосвітньої діяльності, вчителі назвали такі чинники: бажання творчості,  зміни, що відбуваються   у суспільному житті, конкуренція, громадська думка, матеріальне стимулювання, інтерес. Якості сучасного педагога означили такими рисами: терпіння, інтелігентність, освіченість, тактовність, уважність, мобільність, ерудованість та стресовитривалість,  почуття стилю, смаку, міри,  володіння технічними засобами та сучасними освітніми новинками. Закінчилась методична нарада притчею «Як знайти шлях до серця учня».

 

Переглядів: 167 | Додав: zatur | Дата: 26.02.2015 | Коментарі (0)

Однією з ефективних форм роботи з обдарованою молоддю  є  науково-дослідницька діяльність учнів у МАН. При виборі тем дослідження школярів звертається увага на здійснення краєзнавчо-прикладного підходу, вирощування екологічно чистої продукції,  вирішення природоохоронних проблем нашої місцевості. На обласний конкурс-захист робіт МАН були представлені актуальні дослідження:  «Особливості вирощування фізаліса овочевого в агрокліматичних умовах лісостепової зони Локачинського району»,  «Адвентивні та інвазійні види агрофітоценозів, болота та рудеральних біотопів села Затурці», «Динаміка чисельності зайця-русака  в умовах лісостепової зони Локачинського району».

Вітаємо переможця обласного конкурсу-захисту робіт МАН ученицю 11 класу Хитру Світлану,  голову учнівського наукового товариства «Еврика», яка виборола І місце у се ... Читати далі »

Переглядів: 170 | Додав: zatur | Дата: 26.02.2015 | Коментарі (0)

З 20 по 26 січня  учні 8-11 класів стали учасниками І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з ІКТ, основ економіки, російської мови.

        У роботі олімпіад взяли участь 19 школярів, що виявили високий та достатній рівень знань, навичок із вказаних  дисциплін, засвідчили вміння виконувати творчі роботи та застосовувати набуті знання на практиці. Учнівське наукове товариство «Еврика» вітає переможців шкільних предметних олімпіад:                                 

                                       ... Читати далі »

Переглядів: 147 | Додав: zatur | Дата: 26.02.2015 | Коментарі (0)

22 січня 1919 року відбулась подія, про яку мріяли покоління українських патріотів – на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української і Західноукраїнської народних республік.

На відзначення події великої державної ваги, яка ввійшла до національного календаря як День Соборності та Свободи України, 22 січня у Затурцівській ЗОШ І-ІІІст. ім. В.К. Липинського  відбувся відкритий урок для учнів 10-11 класів «Соборність – це єдність і злагода».

Класний керівник 10-А класу Кушнір Людмила Віталіївна наголосила на важливості відзначення Дня Соборності та Свободи України як свята єдності й патріотизму українського народу, вказала на необхідність шанування таких державних цінностей як незалежність, соборність та свобода, а також наголосила на важливості підтримки суспільством ідеї національної єдності та громадянської злагоди. Зокрема педагог зазначила, що Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на с ... Читати далі »

Переглядів: 186 | Додав: zatur | Дата: 26.02.2015 | Коментарі (0)

Співочо-мелодійними колядками і щедрівками, цікавим вертепним дійством, засіванням на щастя і здоров»я вкраїнському люду, на мир і процвітання країни завершили школярі Затурцівської школи Різдвяні святкування. На сцені – українська хатина, родина, яка за звичаєм предків святкує Різдво, на столі - кутя та святвечірні страви; неповторний прадідівський колорит, події розповідають присутнім про те, що християнські звичаї гостинності, щедрості, пошани до старших роду віддавна є найбільшими чеснотами українця. До хати заходять колядники з Вертепом: тут пастушки, Ангели, Мудреці, неодмінно – Ірод  і Смерть.  У древні і завжди сучасні різдвяні наспіви вплітаються різдвяні віншування. Учасниками дійства були учні 5-11 класів.

Переглядів: 151 | Додав: zatur | Дата: 26.02.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 »
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пошук

Архів записів

Друзі сайту
Сайт учителя Самборук З.В.


Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz